Ceník tanečních kurzů

Ceny tanečních kurzů pro dospělé

Taneční kurzy pro dospělé

Pár 4.390,-

• jedna platba
  • 20 vyučovacích hodin
  • 10 kurzů
[/vc_row]

Platební podmínky

Kurzovné je nutno uhradit do 10-ti dnů po obdržení e-mailu anebo dopisu, který též potvrdí zařazení do kurzu.
V případě, že uplatňujete slevu a nedodržíte výše uvedený termín úhrady, sleva zaniká.
Při vyplnění přihlášky máte volbu úhrady převodem /zašleme Vám e-mail/ anebo složenkou /zašleme Vám dopis/.

Vrácení kurzovného

Při zrušení kurzu v období více než 45 dnů před začátkem kurzu je stornopoplatek 50%.
Při zrušení kurzu v období 20 až 45 dnů před začátkem kurzu je stornopoplatek 85%.
Při zrušení kurzu méně jak 20 dnů (včetně 20.dne) před začátkem kurzu je stornopoplatek 100%.

Ve všech případech je možné převedení na jiného účastníka v aktuální taneční sezóně.

Slevy

Zápis a platba do 22.9.2023 je cena  3.990 Kč

Zápis a platba od 23.9.2023 je cena  4.390 Kč
Cena pro žáky naší taneční školy a studenty VŠ je  3.990 Kč

*Platba znamená datum přijetí na náš účet

Náhrady

Kurzovné zahrnuje i možnost náhrady zameškané lekce v jiný den výuky dle dohody!