O Taneční škole Start

Pár slov o minulosti…

Taneční škola Start navazuje na tradici Opltovy taneční školy, o které jste už pravděpodobně někdy slyšeli. Ano, skutečně jde o tu nejstarší českou taneční školu, kterou založil v roce 1932 mistr tance Břetislav Oplt. Jestli se stále nechytáte, že jste o nás ještě neslyšeli, nemusíte se cítit zahanbeně, raději si přečtěte následujících pár odstavců a hned budete mít rozšířené obzory. A nebojte, žádná nuda to nebude.

Břetislav Oplt byl do svého oboru opravdu zapálený. To dobře dokazuje i fakt, že si vybudoval na vlastní náklady ze starého skladiště taneční sál (v současnosti je tam černé divadlo).

Na co se můžete těšit v taneční škole?

Taneční škola Start (aka Opltova taneční škola) vychovala přes 200 000 tanečníků a tanečnic.

V současné době se zaměřujeme na taneční kurzy pro dospělé, které vedeme ve třech kategoriích podle tanečních zkušeností (začátečníci – mírně pokročilí – pokročilí). V taneční škole Start působí velmi zkušení taneční mistři Ing. Roman Pokorný a Marcela Obrdová.

Taneční sály

Hotel Legie