Na co se můžete v taneční škole START těšit?

Vězte, že rozhodně nebude na lekcích nuda. Náš koncept vychází z mnohaletých zkušeností v oboru (taneční mistři jsou členové ATM ČR, což je Asociace tanečních mistrů ČR). Velkou výhodou je, že na anšich tanečních kurzech pro dospělé není tolik párů. Instruktoři tance se tedy mohou více věnovat svým žákům a detailněji naučit, jak správně dané taneční kroky uspořádat. Co nezapomenout s sebou/ na sebe? Měkkou obuv – nejlépe s koženou podrážkou, dámy ne příliš vysoké podpadky (lépe zavřenou obuv) Oblečení – páni minimálně košile, dámy ideálně šaty s rozšířenou sukní (náš TIP! Neberte si sukni a halenku, pánové mají tendenci při tanci držet tak intentivně, že často se halenka svléká). Co kromě tance získám? Vážíme si spolupráce s našimi partnery, společně vám můžeme poskytnout komplexnější servis. Nabízíme slevové poukazy na taneční obuv, společenské obleky, kosmetickou/lékařskou kliniku ALTOS,  šperky fi Graciella.

Číst dále