Oblečení do tanečních kurzů

Co si vzít na sebe?

Jak se obléci do tanečních?

Všeobecně platí jedna zásada – obléci se tak, abychom se v šatech a obuvi cítili velmi dobře a dodrželi současně i zásady vkusu. V barvách, střihu, vzorech a doplňcích se snažili nejít až k extrému či výstřednosti.
Pro pány volíme do tanečních a na akce tmavší šaty a boty, světlou košili a do kurzů motýlka a rukavičky /z hygienických důvodů/. Pro dámy platí to, že v jednoduchosti je elegance neboli pro tanec jsou nejvhodnější krátké šaty vcelku s širší sukní, lodičky anebo boty se středně vysokým podpatkem /cca 5cm/. Nepraktické oblečení na tanec jsou dlouhé šaty anebo sukně s halenkou.

Doprovod si volí oblečení společenské odpovídající odpolední anebo večerní zábavě. Již dávno neplatí, že pro ples je nezbytně nutný u pánů frak či smoking a u dam dlouhé šaty. Doba dává pestrost a barevnost všem střihům při určitém vkusu.

Pro účastníky našich tanečních kurzů máme připraveny poukázky na dámské i pánské oblečení.

 

Jak se obout do tanečních?

Všeobecně platí jedna zásada – obléci se tak, abychom se v šatech a obuvi cítili velmi dobře a dodrželi současně i zásady vkusu.
Pro pány volíme do tanečních a na akce tmavší boty. Pro dámy volíme lodičky anebo boty se středně vysokým podpatkem /cca 5cm/.
Obuv na tanec musí mít koženou podrážku a hlavně její část nesmí mít měkkou gumu jež zanechává stopy na parketě.

Pro účastníky našich tanečních kurzů máme připraveny poukázky na kvalitní taneční obuv.

Zanechte komentář